top of page
  • katarzynaczaplicka8

Specjalista ds. procesowania zamówień z jęz. niderlandzkim (praca zdalna)

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach. Lokalizacja: Polska, praca zdalna Rekrutacja prowadzona online

Obowiązki:

  • realizacja i obsługa zamówień z rynków zagranicznych w systemie

  • kontakt mailowy z zagranicznymi klientami dotyczący płatności i zamówień

  • współpraca z innymi działami firmy

  • rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów

  • wykorzystanie istniejącej bazy oraz wiedzy w celu zapewnienia klientowi usług na najwyższym szczeblu

  • procesowanie dokumentacji w systemie SAP

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)

  • znajomość pakietu Office

  • komunikatywność, otwartość

  • umiejętności analityczne

  • łatwość nawiązywania kontaktów

Nasz klient oferuje:

  • stałą, ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie

  • pracę w młodym zespole i miłej atmosferze

  • szkolenia

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów

  • umowę o pracę

  • pracę w godzinach biurowych

  • możliwość długofalowej współpracy

ID 25892 Numer ref.: GARE

3 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page